DieRoten.pl
Reklama

Kane: Bayern to jeden z największych klubów na świecie

fot. m.iacobucci.tiscali.it / Photogenica
Reklama

Saga transferowa związana z Harrym Kane'em w końcu dobiegła końca wczorajszego poranka, kiedy to Anglik został oficjalnie ogłoszony nowym graczem FCB.

Przypomnijmy raz jeszcze – Anglik podpisał z monachijczykami kontrakt, który będzie ważny do końca czerwca 2027 roku. Nieoficjalnie mówi się z kolei, że kwota transferu wyniosła około 110 milionów euro (wliczając w to różne bonusy).

Dziś z kolei o 13:00 miała miejsce miejsce konferencja prasowa oraz prezentacja Harry'ego Kane'a jako nowego gracza bawarskiego klubu. Angielski snajper przyznał, iż nie może doczekać się nadchodzących wyzwań jako nowy reprezentant klubu ze stolicy Bawarii.

– To było fantastyczne przeżycie. Dużo się działo, wiele nowych twarzy. Powitanie, które odczuliśmy z rodziną, to wszystko było fantastyczne, szczególnie podczas wczorajszego meczu. Cieszę się, że tu jestem. Nie mogę doczekać się wyzwań – powiedział Kane.

– Zawsze chciałem się dalej rozwijać i osiągać swoje granice. Chcę grać w Champions League i co roku zdobywać tytuły. Dlatego przyszedłem do Bayernu, to jeden z największych klubów na świecie, który daje mi taką możliwość – dodał.

– To były intensywne dni, dla mnie to mój pierwszy duży transfer w karierze. Po prostu cieszę się, że tu jestem. Życzę Tottenhamowi wszystkiego najlepszego, w tym Danielowi Levy'emu. Jestem tutaj i mam nadzieję, że pomogę zespołowi w walce o tytuły – podsumował Harry Kane.

Według licznych źródeł, Harry Kane jako nowy napastnik bawarskiego klubu ma inkasować rocznie około 25 milionów euro (brutto).

Źródło: FCB
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...