DieRoten.pl
Reklama

Kahn: Życzymy Suele wszystkiego najlepszego

fot.
Reklama

Dokładnie 30 czerwca 2022 roku z pierwszym zespołem rekordowego mistrza Niemiec pożegna się rosły stoper monachijczyków – 26-letni Niklas Suele.

Jak już wielokrotnie informowaliśmy, niemiecki stoper nie zdecydował się przedłużyć kontraktu z „Bawarczykami” i z dniem 1 lipca 2022 roku, zostanie nowym piłkarzem Borussii Dortmund (umowa na cztery najbliższe sezony).

W ubiegłą niedzielę, przy okazji pojedynku z ekipą VfB Stuttgart (remis 2:2), Niklas Suele został oficjalnie pożegnany przez szefów bawarskiego klubu. Nieco później na temat stopera wypowiedział się Oliver Kahn, który podziękował 26-latkowi za jego lata spędzone w FCB.

− Chcielibyśmy podziękować Niklasowi Suele za jego osiągnięcia w koszulce Bayernu. Przez te wszystkie lata zawsze dawał z siebie wszystko dla naszego klubu – powiedział Kahn.

− Razem z nim świętowaliśmy wielkie sukcesy, w tym potrójną koronę i historyczny dla klubu sekstet – mówił dalej prezes Bayernu.

− Życzymy Niklasowi wszystkiego najlepszego w jego dalszej przyszłości i karierze – podsumował Oliver Kahn.

Niklas Suele od momentu swojego debiutu w pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec miał okazję rozegrać w sumie 171 spotkań dla drużyny „Gwiazdy Południa”, zaś jego dorobek w tym czasie to 7 bramek oraz 5 asyst. Ponadto razem z kolegami skrzydłowy sięgnął po 14 tytułów.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...