DieRoten.pl
Reklama

Kahn zostanie usunięty ze stanowiska!?

fot. Photogenica
Reklama

Dokładnie 1 lipca 2021 roku, nowym prezesem Bayernu Monachium został legendarny bramkarz bawarskiego klubu – Oliver Kahn.

Niemiec co prawda powrócił do klubu wiele miesięcy wcześniej, ale początkowo pracował pod czujnym okiem swojego poprzednika, czyli legendarnego Karla-Heinza Rummenigge.

Koniec końców „Kalle” przeszedł na jakże zasłużoną emeryturę, zaś na początku lipca nowym prezesem został mianowany Oliver Kahn, który został też automatycznie włączony do zarządu Bayernu Monachium jako CEO (kadencja obowiązuje do końca grudnia 2024 roku).

Kahn zostanie usunięty?

Dziś nad ranem pojawiły się z kolei bardzo zaskakujące informacje, z których wynika, że legendarny „Tytan” może niebawem pożegnać się ze stanowiskiem prezesa FCB! Były piłkarz, a obecnie dziennikarz i ekspert telewizyjny Jan Aage Fjortoft poinformował, że trwają prace za kulisami w tej sprawie.

Norweg donosi, że kwestią czasu jest, zanim Oliver zostanie usunięty z funkcji CEO. Tymczasowo jego obowiązki miałby przejąć Herbert Hainer, czyli obecny prezydent Bayernu. 56-latek dodał, że dyskutowano już nawet o powrocie Uliego Hoenessa.

Spośród byłych zawodników „Gwiazdy Południa”, najbardziej prawdopodobnym kandydatem do roli nowego prezesa jest Philipp Lahm, ale Niemiec do 2024 roku jest związany z DFB, gdzie jest zatrudniony jako dyrektor zarządzający nadchodzącym EURO.

Brak wsparcia

Choć spodziewano się, że Salihamidzic może być zagrożony zwolnieniem, to obecnie wydaje się, że jest on wciąż pod parasolem Uliego Hoenessa. Co do Olivera - panuje przekonanie, że Kahn nigdy tak naprawdę nie był w stanie przekonać do siebie pracowników, dlatego też nie miał wystarczającego lobby/wsparcia, kiedy w klubie było bardzo ciężko, tak jak ma to miejsce w końcówce tego sezonu.

Aktualizacja, 11:00

Dziennikarz Christian Falk potwierdza – w klubie toczą się dyskusje na temat przyszłości Olivera Kahna. Nawet wcześniejsze rozwiązanie kontraktu i rozstanie nie jest wykluczone!

Źródło: Twitter
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...