DieRoten.pl

Kahn prezesem w 2022 roku?

01.12.2018, 13:07:32
FotoOlimpik

Podczas wczorajszego Corocznego Walnego Zgromadzenia Bayernu Monachium poruszono wiele istotnych tematów związanych z przyszłością klubu ze stolicy Bawarii.

Dla przykładu podczas swojego przemówienia prezydent FCB – Uli Hoeness – wypowiedział się na temat zapowiadanej od pewnego czasu zmiany warty w zarządzie „Gwiazdy Południa”. 66-letni Niemiec potwierdził, że Oliver Kahn rzeczywiście jest brany pod uwagę jako nowy członek zarządu.

Ustaliliśmy z Rummenigge, że podejmiemy decyzję przed Świętami Bożego Narodzenia. Kalle przed Świętami zdecyduje czy przedłuży ponownie swój kontrakt o kolejne dwa lata. Bardzo bym tego chciał – powiedział wczoraj Hoeness.

Mogę Was zapewnić, że Oliver Kahn odgrywa rolę w naszych rozważaniach. To nie jest sprawa na dziś czy jutro, ale na najbliższe 6-12 miesięcy – podsumował prezydent.

Jak więc widzimy sporo będzie zależało od tego, jaką decyzję w najbliższym czasie podejmie Karl-Heinz Rummenigge, którego obecna umowa z Bayernem obowiązuje do 31 grudnia przyszłego roku. Jeśli wierzyć doniesieniom z zewnątrz, to popularnie określany „Kalle” wkrótce podpisze z monachijczykami nowy kontrakt.

Co więcej Uli Hoeness po wczorajszym Corocznym Walnym Zgromadzeniu potwierdził także, że Oliver Kahn w przypadku powrotu do Monachium, nie obejmie stanowiska dyrektora sportowego, lecz prezesa. Mimo wszystko nie nastąpi to przed 2022 rokiem, gdyż Rummenigge zwiąże się z „Bawarczykami” niebawem umową do końca grudnia 2021 roku.

źródło: AZ
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama01.12.2018 23:47
Codziennie pojawiają się nowe artykuły ale nie ma żadnych konkretów, w kółko jedno a to samo, żadnych nowości!
01.12.2018 16:21
Niech biorą Kahna i go przyuczają.

reklama