DieRoten.pl
Reklama

Kahn bije na alarm: Wyobrażaliśmy to sobie inaczej

fot. Photogenica
Reklama

W najnowszym wydaniu niemieckiego tygodnika „Sport Bild”, na temat ostatnich rozczarowujących występów Bayernu wypowiedział się Oliver Kahn.

Po tym jak monachijczycy od początku roku roztrwonili swoją przewagę i stracili wiele punktów w Bundeslidze, to w rozgrywkach Pucharu Niemiec podopieczni Thomasa Tuchela zostali niedawno wyeliminowani przez Freiburg. Na domiar wszystkiego „Bawarczycy” przegrali 0:3 pierwszy ćwierćfinał Ligi Mistrzów…

W rozmowie dla tygodnika „Sport Bild” na temat rozczarowujących występów Bayernu wypowiedział się prezes bawarskiego klubu, czyli Oliver Kahn, który jasno podkreślił, że FCB inaczej wyobrażało sobie końcówkę sezonu 2022/2023.

− Odpadnięcie z Pucharu Niemiec, do tego 1:1 z Hoffenheim - oczywiście wyobrażaliśmy to sobie inaczej. Mamy w składzie ponad 20 reprezentantów swoich krajów, to na pewno nie jest spowodowane jakością sportową – powiedział Kahn.

− Ostatnio było za mało woli, za mało chęci. [...] Wszyscy muszą wiedzieć, jaka jest stawka w decydującej fazie sezonu – trzeba pokazać, kim jest Bayern – dodał.

− Tylko jeśli uda nam się to osiągnąć na boisku, mamy jeszcze szansę przeciwko Man City. Naszym celem zawsze jest wygrywanie, ale ostatnie wyniki bolą nie tylko nas, ale i naszych fanów – podsumował Oliver Kahn.

Podczas gdy Kahn publicznie rozlicza drużynę, Salihamidzic rozmawia na osobności z piłkarzami i wpaja im, aby wzięli na siebie więcej przywództwa. Bośniak apeluje do gwiazd, aby wykazały się większą samokrytyką i wzięły na siebie odpowiedzialność. Nie powinno być już żadnych wymówek.

Szefowie bawarskiego klubu są zgodni, że nadszedł odpowiedni moment dla każdego zawodnika, aby udowodnić, że nadaje się do gry w Bayernie.

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...