DieRoten.pl

Juventus dołączył do walki o Yildiza

04.07.2022, 08:53:02
Adidas

Bardzo możliwe, że tego lata młodzieżowe zespoły Bayernu, a w szczególności drugą drużynę FCB opuści wielu młodych zawodników.

Jeśli mowa o drugiej drużynie, to póki co zespół prowadzony przez Martina Demichelisa opuściło dokładnie dziewięciu zawodników (część na zasadzie wypożyczenia). Będąc dokładniejszym mowa o takich graczach jak:

− Christopher Scott
− Nicolas Kuehn
− Taylor Booth
− Maximilian Welzmueller
− Armindo Sieb
− Jamie Lawrence
− Marvin Cuni
− Lenn Jastremski
− Nicolas Feldhahn

Niewykluczone, że niebawem do grona tych piłkarzy dołączy jeszcze kilka nazwisk. Na ten moment bliski odejścia jest Kenan Yildiz, którego umowa z bawarskim klubem oficjalnie dobiegła końca 30 czerwca 2022 roku.

Ofensywny pomocnik od miesięcy prowadzi już rozmowy z Barceloną w sprawie darmowego transferu, podczas gdy monachijczycy starają się jeszcze przekonać 17-latka do pozostania w Monachium. Na ten moment jego przyszłość pozostaje otwarta.

Niemniej jednak jak informuje dziennikarz i ekspert od transferów Fabrizio Romano, do walki o ofensywny talent Campusu FCB dołączył kolejny klub – Juventus, który dąży do podpisania kontraktu z pomocnikiem. Jednakże Turek o niemieckim pochodzeniu nie podjął jeszcze żadnej decyzji (nie przyjął też póki co oferty Bayernu).

Niedawno „Mundo Deportivo” informowało także o zainteresowaniu Realu Madryt, ale najwidoczniej madrycki klub wycofał się z wyścigu.

źródło: Romano / Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)04.07.2022 16:28
04.07.2022 13:29
Dużo odchodzi, dużo przychodzi = piłka juniorska.
04.07.2022 13:26