Juniorzy FCB pokonują w derbach TSV

Wczorajszego dnia w ramach trzeciej kolejki młodzieżowej Bundesligi do lat 19 Bayern pokonał TSV 1860, czyli swoich lokalnych rywali w Monachium.

Młodzi "Bawarczycy" w derbowym spotkaniu ograli TSV 1860 2-1, choć do pierwszej połowy, to Bayern przegrywał 1-0. W pierwszej części spotkania bramkę dla "gości" zdobył Julian Justvan.

W drugiej połowie meczu, to podopieczni Holgera Seitza podkręcili tempo i rzucili się na swoich rywali. Bramkę wyrównującą zdobył w 59' minucie Yousef Emghames, który idealnym uderzeniem z główki pokonał Toma Kretzschmara.

Pięć minut później bramkę na wagę trzech punktów zdobył Benjamin Hadzic, dla którego była to już druga bramka w tym sezonie.

W wyjściowej jedenastce znalazł się znany nam wszystkim Felix Goetze, który miał już okazję trenować pod czujnym okiem Carlo Ancelottiego w letnim okresie przygotowawczym.

Podopieczni Holgera Seitza po trzech kolejkach mają na swoim koncie komplet punktów i zajmują w tabeli drugie miejsce, zaraz za plecami Hoffenheim U19.

Już za tydzień w sobotę o 13:00 Bayern zagra właśnie z Hoffenheim w ramach czwartej kolejki. Zwycięstwo "Die Roten" sprawi, że staną się oni samodzielnymi liderami młodzieżowej Bundesligi.