DieRoten.pl

Bardzo możliwe, że w najbliższej przyszłości nową piłkarką Bayernu Monachium zostanie Jordyn Huitema, która obecnie występuje w zespole Paris Saint-Germain.

Niewykluczone, że już niebawem Alphonso Davies będzie miał szczególne powody do zadowolenia. Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom francuskiego „RMC Sport” w trakcie trwania zimowego okienka transferowego do żeńskiej drużyny Bayernu może trafić Jordyn Huitema.

Niemiecki portal „Sport1” przypomina, że zarówno „Phonzie”, jak i jego życiowa partnerka rozpoczynali razem karierę w ekipie Vancouver Whitecaps, ale ich klubowe drogi „rozeszły” się w 2019 roku, kiedy to Alphonso trafił do Bayernu, zaś Jordyn do Paris Saint-Germain.

Co prawda Kanadyjka już wtedy była kuszona przenosinami do Monachium, ale piłkarka wybrała wówczas PSG. Obecnie mówi się, że paryski klub nie jest do końca zadowolony z napastniczki i jej odejście zimą jest bardzo możliwe.

Oczywiście gra dla FCB byłaby spełnieniem marzeń dla niej. Muszę zapytać Kalle czy jest to możliwe. Wg mnie byłby to świetny pomysł, ale ona jest szczęśliwa w Paryżu, więc jest OK − zażartował w czerwcu 2020 roku Davies, kiedy zapytano go o przenosiny Huitemy do FCB.

Dziennikarz Loic Tanzi ze wspomnianego „RMC Sport” podkreśla, że w grę wchodzi nie tylko Bayern, ale i również Manchester City. Można się jednak domyślać, że z racji obecności Daviesa w Monachium, większe szanse powodzenia ewentualnego transferu ma FCB.

źródło: RCM Sport / Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama17.01.2021 14:23
Dla Daviesa było by to jak podłączenie do prostownika:)
17.01.2021 10:30
Mogłoby to korzystnie wpłynąć na Alphonso więc dawać tą ładną dziewczynę do Monachium:-)
16.01.2021 21:30
Może w końcu będzie mógł się w spokoju zająć powrotem do formy po kontuzji i wrócić do dyspozycji z poprzedniego sezonu.