DieRoten.pl
Reklama

Inne źródła potwierdzają: Pavard chce odejść

fot. Shutterstock
Reklama

Wszystko wskazuje na to, że tego lata dojdzie do pożegnania Benjamina Pavarda, który od 2019 roku gra dla pierwszej drużyny Bayernu.

Po tym jak rankiem pojawiły się informacje „Sport Bilda” o przyszłości Pavarda, inne źródła również potwierdzają doniesienia – Francuz nie zamierza przedłużać kontraktu, który wygasa w czerwcu przyszłego roku.

Jak poinformował dziennikarz Florian Plettenberg z portalu „Sky”, francuski piłkarz poinformował już władze bawarskiego klubu, że nie złoży podpisu pod nowym kontraktem. Mówi się, że defensor jest otwarty na nowe wyzwanie w innej lidze.

Lista klubów zainteresowanych jego usługami jest bardzo długa, zaś niedawno dołączyli do niej chociażby Real Madryt oraz Manchester United. Póki co nie wiadomo jednak, gdzie mógłby udać się mistrz świata z 2018 roku. Szacunkowa wartość 27-latka to 35 milionów euro.

Pavard od stycznia już wiedział?

Doniesienia o możliwym rozstaniu z Pavardem potwierdził także Kerry Hau, który donosi także o możliwym transferze Rice’a oraz Vlahovica.

Wracając do Benjamina – Francuz pragnie odejść z bawarskiego klubu, o czym myślał już w styczniu. Kilka tygodni temu reprezentant Francji miał poinformować swoich przełożonych, że nie tylko nie przedłuży kontraktu, ale i również będzie chciał odejść w letnim okienku.

Źródło: Sport1 / Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...