DieRoten.pl
Reklama

Ibrahimovic i Vidovic lecą do Tokio

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Bayern Monachium kontynuuje swoje przygotowania do nowego sezonu 2023/2024. Dziś FCB rozpocznie oficjalnie letnie tournée po Azji.

Jak już niejednokrotnie informowaliśmy, monachijczycy w ramach letnich przygotowań do sezonu 2023/24 odbędą w sumie dwa obozy treningowe – pierwszy z nich miał miejsce w Tegernsee i dobiegł końca w zeszłym tygodniu.

Dziś z kolei zgodnie z planem, mistrzowie Niemiec polecą do Tokio, gdzie rozpoczną letnie tournée po Azji (oprócz Japonii bawarski klub odwiedzi także Singapur). Do Monachium podopieczni Thomasa Tuchela wrócą natomiast 3 sierpnia, na 9 dni przed pierwszym oficjalnym meczem o stawkę w nowej kampanii.

Choć oficjalna kadra, którą trener zabierze na „Audi Summer Tour 2023” nie została jeszcze przedstawiona, to jak informuje dziennikarz Kerry Hau, tym razem szansę na pokazanie się otrzymają Gabriel Vidovic oraz Arijon Ibrahimovic.

Obaj pomocnicy zaliczyli tylko krótki epizod podczas przygotowań w Tegernsee, jako że nie byli w planach niemieckiego szkoleniowca. Teraz jednak uległo to zmianie i obaj będą mieli okazję, aby potwierdzić swoją jakość w najbliższych dniach.

Należy spodziewać się, że na tournée udadzą się także chociażby Tarek Buchmann oraz Yusuf Kabadayi, którzy od początku przygotowań pracują pod okiem Tuchela i jego sztabu szkoleniowego. Monachijczycy do Tokio wylecą około 16:00 (czasu europejskiego).

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...