DieRoten.pl

Hofmann: Znamy się z Nagelsmannem od lat

13.10.2021, 11:17:27
FotoOlimpik

Pod koniec letniego okienka transferowego w niemieckich mediach pojawiło się sporo plotek na temat możliwego pozyskania Jonasa Hofmanna z Borussii M'Gladbach.

Niemiecki zawodnik miał być wzmocnieniem Bayernu na prawym boku obrony, ale koniec końców transfer ten nie doszedł do skutku, zaś po zakończeniu okienka, kilka osób zdementowało, jakoby rozmowy z Borussią i Hofmannem było konkretne.

Jakiś czas temu sam zawodnik w rozmowie dla „Sport1” zabrał głos w sprawie swojej przyszłości oraz plotek związanych z przenosinami na Allianz Arenę. Jonas zdradził również w rozmowie z Florianem Plettenbergiem, że od wielu lat posiada dobre relacje z trenerem FCB – Julianem Nagelsmannem.

− Myślę, że rozglądanie się za możliwymi ruchami w życiu zawodowym jest całkowicie uzasadnione. Oczywiście myślę o tym, gdy Bayern wykazuje zainteresowanie moją osobą. Nie ma to jednak wpływu na moje występy na boisku – powiedział Hofmann.

− Moje relacje z Julianem Nagelsmannem są dobre. Znamy się od 15 lat, od czasów kiedy grałem w młodzieżówce Hoffenheim. Kontakt między nami nigdy się nie urwał. Co do Bayernu, to rozmowy nigdy nie zaszły tak daleko, aby stały się konkretne – mówił dalej.

− Myślę, że to potwierdzenie mojej pracy, kiedy jestem łączony z wielkimi klubami. To zaszczyt i sprawia, że jestem dumny. Oczywiście słucham, a następnie dokładnie rozważam, co przemawiałoby za, a co przeciw takiemu ruchowi – podsumował Jonas Hofmann.

Spekuluje się, że temat potencjalnego transferu Hofmanna mógłby wrócić latem 2022 roku. Wówczas umowa Jonasa z Borussią M’Gladbach będzie jeszcze ważna przez rok, co koszt jego potencjalnego transferu byłby już znacznie niższy (zeszłego lata spekulowano o 20 mln €).

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)16.10.2021 09:56
Nie jest. Obyśmy zachowali stan posiadania w obronie, bo ewentualne odejście Sule już nam takiego komfortu dawać nie będzie.
13.10.2021 20:13
Ja uważam że ten gracz nie jest nam potrzebny.