DieRoten.pl

Hoeness uhonorowany przed meczem

01.12.2019, 20:27:36
FotoOlimpik

Jak już doskonale wiemy wczorajszego wieczoru Bayern Monachium mierzył się na własnym podwórku z Bayerem 04 Leverkusen w ramach 13. kolejki niemieckiej Bundesligi.

Warto wspomnieć, że przed rozpoczęciem spotkania na Allianz Arenie, na murawie pojawili się włodarze bawarskiego klubu, którzy raz jeszcze uhonorowali byłego prezydenta Bayernu − Uliego Hoenessa.

Mowa dokładnie o czwórce dyrektorów FCB takich jak Karl-Heinz Rummenigge, Jan-Christian Dreesen, Andreas Jung oraz Joerg Wacker. Uli odebrał z ich rąk uroczysty i tradycyjny bawarski kapelusz Gamsbart oraz ogromny bukiet kwiatów.

To nie koniec, albowiem potwierdzono również, że ku czci 67-letniego Hoenessa loża VIP na Allianz Arenie będzie nosić jego imię i nazwisko.

− Chcę podziękować Wam wszystkim za Wasze wsparcie przez te wszystkie lata, to był wspaniały czas w moim życiu! Najlepsze życzenia dla naszego Bayernu! − powiedział wzruszony Hoeness.

Przypominamy zarazem, że choć Uli zrezygnował z piastowanych przez siebie funkcji, to wciąż należy do Rady Nadzorczej bawarskiego klubu. Co więcej podczas Walnego Zgromadzenia, które miało miejsce 15 listopada, Honessa wybrano honorowym prezydentem Bayernu.

źródło: FCB.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama03.12.2019 11:10
02.12.2019 14:24
02.12.2019 12:44

reklama