DieRoten.pl

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Nowy prezydent Bayernu Monachium Uli Hoeness czuje, że nie stracił szacunku i poważania wśród rówieśników, jednakże jak sam przyznał po karze więzienia stał się bardziej pokorniejszy.

W swojej ostatniej rozmowie z dziennikarzem Niemiec zdradził, że kiedy odbywał karę w więzieniu jedną z osób, które wysłały mu list był legendarny trener Manchesteru United – sir Alex Ferguson.

Patrząc wstecz było tak samo jak zawsze. Otrzymywałem listy od ważnych osób w piłce. Myślę, że nadal mam w miarę dobrą reputację w międzynarodowej piłce, która chyba raczej nie ucierpiała – powiedział Hoeness podczas konferencji w Szwajcarii.

Wybrany w 2009 roku na urząd prezydenta klubu Hoeness został skazany w marcu 2014 roku za oszustwa podatkowe, które opiewały na kwotę rzędu 28,5 mln euro.

Nadal mam swoje opinie, lecz nie wyrażam ich już tak publicznie, zwłaszcza kiedy chodzi już o politykę. Pobyt w więzienu naturalnie zmienił mnie, stałem się bardziej rozważny, tolerancyjny i pokorny – kontynuował Hoeness.

W listopadzie zeszłego roku jak dobrze wiemy Hoeness zdecydowanie zwyciężył w wyborach prezydenckich podczas walnego zgromadzenia. Z 6,986 głosujących zaledwie 108 zagłosowało przeciwko, zaś 58 wstrzymało się.

To było niesamowite doświadczenie i zarazem wielki pokaz zaufania dla mojej osoby. Mam nadzieję, że w nadchodzących latach będę mógł uzasadnić to – zakończył.

Źródło: The West

źródło:

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama23.01.2017 14:00
Mi również, Bayern potrzebował prezydenta z jajami.
12.01.2017 21:49
Jego ostatnie wypowiedzi świadczą o czymś wręcz odwrotnym.. ale mi się to podoba.
12.01.2017 20:01
Moim zdaniem po powrocie zaczął jakoś tak głupio gadać, tak jak ostatnio o Borussii. Ja wiem że to wszystko do prasy, by pokolorować ligę, ale jednak trochę to wszystko niepotrzebne.

reklama

reklama