DieRoten.pl

Hoeness krytykuje Ligę Narodów

fot.
Reklama

Nie tak dawno temu dobiegła końca druga w 2022 roku przerwa reprezentacyjna, w trakcie której rozegrano wiele międzynarodowych spotkań.

Warto wspomnieć, że wiele reprezentacji rozegrało nawet po 4 spotkania w przeciągu zaledwie kilkunastu dni, co i tak wydaje się już niedorzeczne po bardzo długim sezonie 2021/22.

Problem ten dostrzega honorowy prezydent Bayernu Monachium, czyli Uli Hoeness, który w wywiadzie dla „NOZ” skrytykował otwarcie Ligę Narodów i podkreślił, iż szaleństwem jest przeciążać tak bardzo zawodników przed kolejnym wymagającym sezonem.

− To szaleństwo tak bardzo przeciążać zawodników przed sezonem, w którym zimą rozgrywane są mistrzostwa świata i trzy mecze tydzień po tygodniu – powiedział Hoeness.

− Trzeba to powiedzieć otwarcie. Cztery mecze Ligi Narodów na koniec sezonu były nieodpowiedzialne! – podsumował Uli Hoeness.

Warto podkreślić, że terminarz w sezonie 2022/23 będzie upchany do granic możliwości, a to wszystko z racji na nadchodzący Mundial pod koniec tego roku w Katarze. Ponadto we wrześniu czeka nas kolejna przerwa reprezentacyjna.

Źródło: NOZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...