DieRoten.pl

Hoeness krytykuje Ligę Narodów

22.06.2022, 08:11:17

Nie tak dawno temu dobiegła końca druga w 2022 roku przerwa reprezentacyjna, w trakcie której rozegrano wiele międzynarodowych spotkań.

Warto wspomnieć, że wiele reprezentacji rozegrało nawet po 4 spotkania w przeciągu zaledwie kilkunastu dni, co i tak wydaje się już niedorzeczne po bardzo długim sezonie 2021/22.

Problem ten dostrzega honorowy prezydent Bayernu Monachium, czyli Uli Hoeness, który w wywiadzie dla „NOZ” skrytykował otwarcie Ligę Narodów i podkreślił, iż szaleństwem jest przeciążać tak bardzo zawodników przed kolejnym wymagającym sezonem.

− To szaleństwo tak bardzo przeciążać zawodników przed sezonem, w którym zimą rozgrywane są mistrzostwa świata i trzy mecze tydzień po tygodniu – powiedział Hoeness.

− Trzeba to powiedzieć otwarcie. Cztery mecze Ligi Narodów na koniec sezonu były nieodpowiedzialne! – podsumował Uli Hoeness.

Warto podkreślić, że terminarz w sezonie 2022/23 będzie upchany do granic możliwości, a to wszystko z racji na nadchodzący Mundial pod koniec tego roku w Katarze. Ponadto we wrześniu czeka nas kolejna przerwa reprezentacyjna.

źródło: NOZ

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)22.06.2022 17:42
Z takim natłokiem meczy ligowych i reprezentacji piłka nożna staje się nieatrakcyjna , człowiek dostaje obrzydzenia bo co chwila mecze. Ja tam oglądam tylko Bayern i piłkę klubową jak się trafi jakiś klasyk . Kiedyś się czekało na takie hity jak mecze np. Anglia - Niemcy , Anglia -Włochy czy Polska z jakims silnym krajem , a teraz natłok takich meczy sprawia że nie ma tej atmosfery i atrakcyjności . Tym bardziej że to mecze o jakiś puchar sołtysa
22.06.2022 16:59
Sama ta liga Narodów to jedna wielka pomyłka, ale prawda jest taka że FIFA czy UEFA w dupie mają graczy, liczy się tylko kasa!
22.06.2022 16:22
LN to kolejny gniot mafijnej organizacji fifa-uefa, mający na celu TYLKO zarabianie kasy od sponsorów podczas transmisji i każdy szanujący się kibic powinien to g00wno bojkotować i nie włączać TV
22.06.2022 09:18
Tu się zgadzam Ta LN to jakiś dziwny twór. Aby tylko kasa była. I tak większość reprezentacji traktuje to jako spring i eksperymenty robi.
22.06.2022 08:17
Jak brzmi napis w biurach uefy - pecunia non olet