DieRoten.pl

Kilka dni temu Jupp Heynckes w rozmowie z kibicami wyjawił, że pracuje w Bayernie Monachium bez podpisanej umowy. Niemiec tłumaczył to brakiem czasu i natłokiem obowiązków w klubie.

reklama

Podczas wczorajszej konferencji prasowej dziennikarze na Allianz Arenie pytali przede wszystkim o wygrany 3:1 mecz z Paris Saint-Germain. Nie obyło się także bez rozmów na inne tematy – jeden z reporterów zapytał Heynckesa o kilka słów wyjaśnień w sprawie niepodpisanej z FCB umowy.

Przypomnijmy w ubiegłą niedzielę trener FCB odwiedził fanklub Bayernu Rollwagerl 93 e.V.”. W rozmowie z kibicami 72-latek ujawnił, że od momentu objęcia sterów FCB nie miał okazji udać się do biura Dreesena, aby podpisać umowę.

Dla mnie uścisk ręki jest już oznaką podpisania kontraktu, zwłaszcza w takim klubie jak Bayern. Podpis na papierze nie jest dla mnie ważny. Nasze relacje oparte są na zaufaniu – wyjawił Jupp Heynckes.

− Kiedy podpiszę swoją umowę? Może będzie to prezent na Boże Narodzenie lub jakoś w tym okresie. Nie ma to jednak dla mnie żadnego znaczenia – zakończył trener Bayernu.

Swoją wypowiedzią Jupp Heynckes podkreślił tym samym jak wiele znaczy dla niego Bayern Monachium – w końcu 72-letni Niemiec porzucił swoje spokojne życie, aby w potrzebie pomóc „Bawarczykom”. Jupp to bezsprzecznie legenda FCB.

źródło: FourFourTwo

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama06.12.2017 20:10
A dziennikarze jedno i to samo w kółko, do znudzenia!!
06.12.2017 17:40

reklama