DieRoten.pl
Reklama

Hernandez pożegnał fanów: Proszę o uszanowanie decyzji

fot. Ł. Skwiot/skwiot.pl
Reklama

Dokładnie wczoraj potwierdziło się to, co było już nieoficjalnie znane od wielu dni – Lucas Hernandez opuścił Bayern Monachium.

Zgodnie z wszelkimi doniesieniami prasowymi, Lucas Hernandez został piłkarzem Paris Saint-Germain, z którym związał się długoterminowym kontraktem do końca czerwca 2028 roku.

Transfer ten został oficjalnie potwierdzony wczorajszego popołudnia, po czym Francuz zamieścił w swoich social mediach post z pożegnaniem dla kibiców Bayernu. Defensor podziękował za wsparcie przez wszystkie lata oraz poprosił o zrozumienie i uszanowanie jego decyzji o opuszczeniu FCB.

− Drodzy kibice Bayernu, z ciężkim sercem ogłaszam dzisiaj moje odejście z klubu. Po dokładnym rozważeniu zdecydowałem się podjąć nowego wyzwania. Chciałbym podziękować za niezachwiane wsparcie podczas mojego pobytu tutaj – napisał Hernandez.

− Wspólne chwile na zawsze pozostaną w mojej pamięci, podobnie jak zdobyte trofea, zwłaszcza Liga Mistrzów, o której zawsze marzyłem. Chciałbym szczerze podziękować moim kolegom z drużyny, sztabowi, całemu personelowi, a także kierownictwu i trenerom FCB – dodał.

− Za zaufanie i bezwarunkowe wsparcie przez cały czas. Ten klub pozwolił mi rozwinąć się jako zawodnik i jako osoba. Jestem dumny, że mogłem nosić koszulkę jednego z najbardziej prestiżowych klubów na świecie. Na koniec proszę o uszanowanie mojej decyzji, choć pożegnania zawsze są trudne. Z wyrazami szacunku, Lucas Hernandez – podsumował Lucas Hernandez.

Mając na uwadze odzew w komentarzach, kibice nie przyjęli zbyt dobrze pożegnania Lucasa Hernandeza, nazywając go najemnikiem czy „wężem”, który sprzedał się za lepszy finansowo kontrakt, mimo ogromnego wsparcia Bayernu przez ostatnie lata.

Źródło: Lucas Insta
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...