DieRoten.pl
Reklama

Hartmann: Zasłużyliśmy na to zwycięstwo

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Wraz z rozpoczęciem nowej edycji Champions League, równocześnie ruszyły także młodzieżowe rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA.

Wczorajszego późnego popołudnia do akcji wkroczyli zawodnicy Bayernu Monachium do lat 19, którzy podobnie jak swoi starsi koledzy z pierwszej drużyny, mierzyli się na własnym podwórku z Manchesterem United U-19.

Koniec końców młodzi monachijczycy zaprezentowali się bardzo dobrze i odnieśli zasłużone zwycięstwo, rozpoczynając sezon w UEFA Youth League od zwycięstwa 2:0. Po ostatnim gwizdku na temat wygranej swoich podopiecznych wypowiedział się dumny trener Michael Hartmann.

− Oczywiście jesteśmy zadowoleni z tego, jak wszystko się potoczyło i że odnieśliśmy zwycięstwo, na które zasłużyliśmy – powiedział Hartmann.

Jedyną rzeczą, za którą mogę skrytykować mój zespół, jest to, że być może nie zdobyliśmy wystarczającej liczby bramek. Chłopcy zrobili to, co sobie założyliśmy i cieszymy się ze zwycięstwa – podsumował trener Michael Hartmann.

Robert Ramsak i spółka będą mieli niewiele czasu na przygotowania do kolejnego spotkania i wyzwania, albowiem już 24 września czeka ich ligowa potyczka z lokalnymi rywalami, a będąc dokładniejszym ekipą TSV 1859+1 Monachium U-19.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...