Hartmann: Wciąż musimy się wiele nauczyć

Wczorajszego wieczoru swoje kolejne spotkanie w ramach sezonu 2023/24 rozegrali zawodnicy Bayernu do lat dziewiętnastu.

Tym razem młodzi monachijczycy w ramach 3. kolejki fazy grupowej młodzieżowej Ligi Mistrzów mierzyli się na wyjeździe z ekipą Galatasaray.

Niestety, ale mimo starań i walki do ostatnich minut, podopieczni Michaela Hartmanna ponieśli porażkę 1:2, ale mimo to utrzymali się na drugiej lokacie w grupie A. Jedynego gola dla Bayernu U-19 zdobył w drugiej połowie utalentowany Adam Aznou.

− Nie weszliśmy dobrze i nie broniliśmy wystarczająco dobrze w wielu sytuacjach, zwłaszcza defensywnie. Miało to wpływ zwłaszcza na sytuacje, w których przeciwnik znalazł się za naszą obroną – powiedział Hartmann.

− Pokazaliśmy wtedy reakcję, ale nie mogliśmy nagrodzić się za wysiłek. Wciąż musimy się wiele nauczyć i pracować nad tym, by pokazać się jako zespół, który chce wygrywać – podsumował Michael Hartmann.

Po rozegraniu trzech kolejek, młodzi monachijczycy zajmują drugie miejsce w grupie A z dorobkiem 3 punktów i bilansem bramkowy 5:5. Podczas gdy pierwsze miejsce okupuje FC Kopenhaga (6), to na trzeciej i czwartej lokacie znajdują się kolejno Manchester United oraz Galatasaray.