DieRoten.pl
Reklama

Hartmann ocenia pierwszy tydzień w Bayernie

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Wraz z oficjalnym początkiem sezonu 2022/23, we wszystkich zespołach Bayernu Monachium doszło do wielu zmian kadrowych.

Mowa nie tylko o transferach, ale i również zmianach w sztabach szkoleniowych poszczególnych zespołów – nowym trenerem Bayernu do lat 17 został Michaeal Hartmann, który przez wiele lat z sukcesami prowadził młodzieżówkę berlińskiej Herthy.

Niedawno Niemiec udzielił oficjalnego wywiadu dla klubowych mediów. 47-latek odniósł się między innymi do swojego pierwszego tygodnia w nowym miejscu oraz ogólnych odczuć pracy w Campusie bawarskiego klubu.

− Poznałem wielu nowych ludzi. To był tydzień pełen wrażeń. Oczywiście przy tak dużym klubie jest wiele nowych twarzy, ale powoli wczuwam się w rytm codziennej pracy w Campusie. Jest to bardzo ładny i nowoczesny ośrodek, który oferuje wiele możliwości. Obecnie poznaję struktury i chcę się szybko zadomowić – powiedział Hartmann.

W dalszej części wywiadu dla oficjalnej witryny bawarskiego klubu, nowego szkoleniowca Bayernu do lat siedemnastu poproszono również o kilka słów na temat jego osoby i mocnych stron.

− Jestem bardzo komunikatywną osobą, która zawsze jest otwarta i rozmawia nieustannie z chłopakami - zawsze z myślą o ciągłym rozwoju zawodników – mówił dalej.

− Jednocześnie określiłbym siebie jako gracza zespołowego, który do swoich zadań podchodzi z dużym spokojem. To jedna z moich mocnych stron – podsumował Michael Hartmann.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...