DieRoten.pl
Reklama

Hartmann: Nie możemy lekceważyć Galatasaray

fot. Photogenica
Reklama

Już dziś do akcji w europejskich rozgrywkach powracają nie tylko piłkarze pierwszej drużyny Bayernu, ale i również ekipa do lat 19.

Podczas gdy zespół Thomasa Tuchela swój mecz trzeciej kolejki rozegra o 18:45, to kilka godzin wcześniej, bo o 13:00, do akcji wkraczają zawodnicy Bayernu do lat 19, którzy zmierzą się ze swoimi rówieśnikami z Galatasaray w Lidze Młodzieżowej UEFA.

Choć turecka drużyna zajmuje ostatnie miejsce w grupie A, to młodzi monachijczycy nie zamierzają lekceważyć swoich rywali, co też podkreślił trener Michael Hartmann. Niemniej jednak „Bawarczycy” po niedawnej porażce z Kopenhagą, będą chcieli dopisać do swojego dorobku 3 punkty.

− Nie możemy przeceniać ostatnich wyników Galatasaray. W żadnym wypadku nie możemy też lekceważyć naszych rywali. Musimy ponownie dobrze się zaprezentować, aby odnieść sukces – powiedział trener Hartmann.

− W porównaniu do meczu z Mainz, musimy zwiększyć naszą intensywność w ofensywie i defensywie oraz lepiej wykorzystywać nasze okazje – podsumował Michael Hartmann.

Jeśli mowa o drugim spotkaniu w grupie A rozgrywek Ligi Młodzieżowej UEFA, to Manchester United U-19 (3 punkty) podejmie u siebie FC Kopenhagę U-19 (6 punktów) o 15:00.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...