DieRoten.pl
Reklama

Hartmann: Musimy odzyskać stały rytm

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Jeśli mowa o młodzieżowej drużynie Bayernu Monachium do lat dziewiętnastu, to licząc wszystkie rozgrywki, monachijczycy mają na swoim koncie 11 spotkań.

Podczas gdy w młodzieżowej Lidze Mistrzów mowa o 3 meczach o stawkę, to w przypadku rozgrywek ligowych do lat dziewiętnastu, monachijczycy rozegrali już 8 spotkań. Bilans FCB U-19 to na ten moment 5 zwycięstw, 2 remisy, 4 porażki oraz bramki 25:21.

Z kolei już jutro 11:00, podopieczni Michaela Hartmanna powracają do akcji w lidze. Rywalem Roberta Ramsaka i spółki będzie ekipa 1. FC Kaiserslautern U-19, która zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli.

− To oczywiste, że musimy teraz odzyskać stały rytm i stabilność w zespole na dłuższą metę – powiedział przed meczem trener Hartmann.

− Oznacza to również bycie zdeterminowanym i czystym w pojedynkach oraz nagradzanie się szansami i bramkami w odpowiednich momentach – podsumował Michael Hartmann.

Jeśli mowa o sytuacji w tabeli ligowej, to młodzi monachijczycy po 8 kolejkach zajmują dopiero siódme miejsce z dorobkiem 14 punktów. Liderem pozostaje od dłuższego czasu Eintracht Frankfurt, który to z kolei ugrał już 19 punktów.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...