DieRoten.pl
Reklama

Hartmann, Kaniuth i Gaydarov – zmiany trenerskie w Campusie

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

W związku z początkiem nowego sezonu 2023/2024, w Campusie bawarskiego klubu doszło do licznych zmian na stołach trenerskich w poszczególnych zespołach.

Karuzela trenerska w Campusie bawarskiego klubu rozpoczęła się od rozstania i rozwiązania kontraktu z Dannym Galmem, który pełnił funkcję trenera Bayernu do lat dziewiętnastu (Niemiec przejął obowiązki w trzecioligowym SV Sandhausen).

W związku z tym kierownictwo sportowe Campusu, czyli Halil Altintop (dyrektor sportowy) oraz Jochen Sauer (szef), zdecydowali się na liczne zmiany. Podczas gdy Holger Seitz pozostał na stanowisku trenera FCB II, to awans na szkoleniowca zespołu U-19 otrzymał Michael Hartmann (wcześniej U-17).

Co do ekipy do lat 17, trenerem mianowano Petera Gaydarova (w minionym sezonie U-16). Ponadto zdecydowano się również na angaż byłego już asystenta Bo Svenssona w Mainz 05 – Patricka Kaniutha – który przejął Bayern U-16.

Trenerzy i ich asystenci w zespołach U-17, U-19 oraz U-23:

Bayern II:

Trener: Holger Seitz.
Asystenci: Dirk Teschke oraz Stefan Buck.
Trener bramkarzy: Jaroslav Drobny.

Bayern U-19:

Trener: Michael Hartmann.
Asystent: Stefan Meissner.
Trener bramkarzy: Tom Starke.

Bayern U-17:

Trener: Peter Gaydarov.
Asystent: Philipp Deppner.
Trener bramkarzy: Simon Jentzsch.

Młodsze roczniki

Jeśli zaś mowa o młodzieżowym zespole U-15, to trenerem pozostał tam Alexander Moj, zaś nowym opiekunem U-14 mianowano Cana Unala. Drużynę U-13 poprowadzi od teraz Raphael Sonnweber. Z kolei Florian Mayer przejmie U-12, zaś U-11 Maximilian Bosch, który będzie również nadal trenował drużynę rozwojową.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...