DieRoten.pl
Reklama

Hartmann: Jesteśmy świadomi tego, co musimy poprawić

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

W trakcie minionego weekendu młodzieżowe zespoły Bayernu rozegrały kolejne sparingi w ramach letnich przygotowań do sezonu 2023/2024.

Swoje kolejne spotkanie rozegrali przede wszystkim piłkarze Bayernu do lat 19, gdzie obowiązki trenera od 1 lipca 2023 roku pełni Michael Hartmann (umowa Danny’ego Galma został rozwiązana za porozumieniem stron).

Tym razem młodym monachijczykom przyszło rozegrać mecz towarzyski przeciwko szwajcarskiemu zespołowi FC Luzern U-21. Niestety, ale Robert Ramsak i spółka nie sprostali zadaniu i zostali rozbici przez swoich rywali aż 1:4… Jedynego gola dla FCB U-19 zdobył 16-letni Mudaser Sadat.

− Graliśmy przeciwko przeciwnikowi, który był nieco przed nami pod względem determinacji przed bramką. Rozegraliśmy wiele sytuacji zbyt skomplikowanych i niewystarczająco klarownych. W ofensywie mieliśmy szansę na zdobycie kilku bramek, ale zabrakło nam determinacji – powiedział trener Hartmann.

− Podsumowując, był to dobry mecz testowy, który Luzern zasłużenie wygrało. Jesteśmy świadomi tego, co musimy poprawić oraz zrobić. Nadal będziemy nad tym pracować – podsumował Michael Hartmann.

Młodzi monachijczycy mają jeszcze trochę czasu na odpowiednie przygotowania do startu sezonu ligowego 2023/24, który rozpocznie się 12 sierpnia. Tego też dnia „Bawarczycy” zmierzą się na wyjeździe z młodzieżówką Eintrachtu Frankfurt (początek o 11:00).

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...