DieRoten.pl
Reklama

Hartmann: Chłopcy zasłużyli na zwycięstwo

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

W ubiegły weekend rozegrano wiele kolejnych spotkań w młodzieżowej piłce niemieckiej – swój mecz rozegrali m. in. piłkarze Bayernu do lat 19.

Nie dalej jak wczoraj, swoje kolejne spotkanie w ramach młodzieżowych rozgrywek ligowych, rozegrali piłkarze Bayernu do lat 19, gdzie obowiązki trenera pełni Michael Hartmann.

Rywalem młodych monachijczyków była drużyna SV Sandhausen U-19. Ostatecznie FCB nie miało sobie równych i odniosło zasłużone zwycięstwo 3:1, choć zważywszy na okazje bramkowe, Adam Aznou i spółka mogli wygrać zdecydowanie wyżej. Bramki dla bawarskiego klubu zdobyli Puljic oraz Licina (2).

− Zagraliśmy naprawdę dobrą pierwszą połowę i być może strzeliliśmy o jedną lub dwie bramki za mało – powiedział trener Hartmann.

− Chłopcy zostali nagrodzeni za swoje zaangażowanie w drugiej połowie, nic nie stracili i zasłużyli na zwycięstwo w ostatecznym rozrachunku – podsumował Michael Hartmann.

Dzięki wygranej nad Sandhausen, młodzi monachijczycy awansowali na piątą lokatę w tabeli ligowej. Ich obecny dorobek 21 punktów, zaś na wynik ten przełożyło się 6 zwycięstw, 3 remisy, 3 porażki oraz bilans bramkowy 29:22.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...