DieRoten.pl
Reklama

Harder: Bardzo mi się podobało w debiucie

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Przygotowania żeńskiej drużyny Bayernu Monachium do nowego sezonu 2023/2024, dobiegają już powoli końca. Do rozpoczęcia zmagań pozostało już niewiele czasu.

Wczorajszego wieczoru podopieczne Alexandra Strausa rozegrały z kolei swoje ostatnie spotkanie towarzyskie przed powrotem do akcji na krajowym podwórku – monachijkom przyszło zagrać na stadionie Campusu z holenderską ekipą Fortuny Sittard.

Koniec końców zawodniczki Bayernu zwyciężył 3:0 i pokazały się z bardzo dobrej strony. Bramki dla FCB Frauen zdobyły Schueller, Baijings oraz Harder, dla której było to debiutanckie trafienie. W rozmowie dla klubowych mediów wspomniana Pernille Harder odniosła się do swojego debiutu oraz początków w bawarskim klubie.

Bardzo miło było dostać pierwsze minuty w zespole Bayernu. Bardzo mi się podobało. Czuję się tutaj bardzo komfortowo – powiedziała Harder.

Dziewczyny dobrze się mną zaopiekowały, a personel również bardzo mi pomógł.To ułatwiło mi przyjazd – podsumowała Pernille Harder.

Zawodniczki Bayernu Monachium swój pierwszy mecz o stawkę rozegrają już 10 września, kiedy to w ramach drugiej rundy rozgrywek Pucharu Niemiec, monachijki zmierzą się na wyjeździe z drużyną SG 99 Andernach.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...