DieRoten.pl

Hansen: Wszyscy mnie tutaj miło przyjęli

13.01.2023, 09:51:35
Merk Picture / Shutterstock.com

Jakiś czas temu, Bayern Monachium potwierdził, że z dniem 1 stycznia 2023 roku, nową zawodniczką FCB została 25-letnia Tuva Hansen.

Norweżka podpisała z bawarskim klubem kontrakt, który obowiązuje do końca czerwca 2026 roku. Wielką zaletą Tuvy jest fakt, że może ona grać nie tylko na obu bokach obrony, ale i również na środku.

Przy okazji rozpoczęcia zimowego obozu przygotowawczego w Dosze, 25-letnia Hansen udzieliła wczoraj krótkiego wywiadu dla klubowych mediów, w którym to odniosła się między innymi do swojego przyjęcia przez nowe koleżanki w zespole FCB Frauen.

− To było naprawdę wspaniałe, kiedy się tutaj zjawiłam pierwszy raz. Wszyscy tak miło mnie przyjęli i dobrze się tu czuję – powiedziała Hansen.

− Myślę, że to naprawdę wyjątkowe mieć zespół na tak wysokim poziomie, który tak szybko włącza nowych graczy. To jest wyjątkowe i jestem za to bardzo wdzięczna – dodała.

W dalszej części rozmowy, Tuva Hansen została również poproszona o kilka słów na temat trenera FCB Frauen, czyli Alexandra Strausa, z którym miała okazję pracować już wcześniej w SK Brann Kvinner.

− To bardzo dobry trener, wierzę w niego. Jest taktycznie bardzo dobry, ale widzi też osobowości zawodniczek jako cały obraz. To jest wyjątkowe – podsumowała Tuva Hansen.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)16.01.2023 08:31
Bayern to jedna wielka rodzina.
13.01.2023 18:34