DieRoten.pl

Hainer: Kahn to odpowiedni następca Rummenigge

08.01.2020, 08:49:39
FotoOlimpik

Wczoraj przed południem podczas konferencji prasowej Bayern Monachium oficjalnie zaprezentował nowego członka zarządu bawarskiego klubu. Mowa rzecz jasna o Oliverze Kahnie.

Oprócz legendarnego „Tytana” na prezentacji obecny był również prezydent „Gwiazdy Południa”, czyli Herbert Hainer. Niestety mimo zapowiedzi zabrakło prezesa Rummenigge, który jak się dowiedzieliśmy na samym początku konferencji – zmaga się z infekcją wirusową.

Zanim dziennikarze zaczęli zadawać pytania Kahnowi, to swoje zdanie wyraził Hainer. 65-latek nie ukrywa, że Oliver spełnia wszystkie wymogi, jakie na samym początku określili sobie sternicy FCB. Ponadto Niemiec gotów jest pomagać i doradzać 50-latkowi w różnych aspektach.

− Określiliśmy profil dla potencjalnego następcy Karla-Heinza Rummenigge. Powinien rozumieć futbol, posiadać DNA Bayernu i rozumieć jak działa ten biznes. Doszliśmy do wspólnego wniosku, że Oliver Kahn posiada to wszystko powiedział Herbert Hainer.

− Oliver jako piłkarz żył i kierował się wartościami Bayernu jak mało kto. Oczywiście pragnę wnieść swoje 40-letnie doświadczenie ze świata ekonomii i pomóc Oliverowi swoimi słowami i czynami mówił dalej.

− Chcemy mieć w tym klubie odpowiednią kulturę dyskusji, dlatego też chętnie poznamy opinię Olivera Kahna w Radzie Nadzorczej. Możemy go również wspierać podsumował prezydent Bayernu.

Oliver Kahn wczorajszego późnego popołudnia udał się do Dosze, gdzie też odwiedzi piłkarzy i sztab szkoleniowy Bayernu Monachium. Jeśli jesteście ciekawi co miał do powiedzenia „Tytan” podczas swojej prezentacji, to odsyłamy Was do tego artykułu.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama08.01.2020 20:05
Cos czuje, ze pchnie Bayern na nowe tory.
08.01.2020 18:57
Przyszły władca w Monachium, drugi Uli:)