DieRoten.pl
Reklama

Hainer: Jesteśmy dumni z naszych piłkarek!

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Mimo wielkich starań, piłkarki Bayernu Monachium nie podołały wczoraj zadaniu i niestety poniosły porażkę w finale Pucharu Niemiec.

Jak już informowaliśmy wcześniej, wczoraj późnym popołudniem rozegrano finałowe spotkanie w ramach żeńskiego Pucharu Niemiec. Na RheinEnergieStadion w Kolonii naprzeciwko siebie stanęły takie drużyny jak FCB Frauen oraz VfL Wolfsburg.

Niestety, ale koniec końców monachijki poległy 0:2 i musiały odłożyć marzenia o krajowym dublecie na przyszły sezon… Niemniej jednak dumny z poziomu prezentowanego przez zawodniczki Bayernu w całym sezonie 2023/24 jest prezydent Herbert Hainer, który udzielił krótkiego wywiadu dla klubowych mediów.

− Gratuluję VfL Wolfsburg zasłużonego dziesiątego pucharowego zwycięstwa z rzędu. Niestety, zabrakło nam kilku metrów do pierwszego dubletu w historii FC Bayern Frauen – powiedział Hainer.

− Niemniej jednak jesteśmy dumni z tej drużyny! Drużyny, która kilka dni temu obroniła mistrzostwo Niemiec. To nie będzie ostatni finał, do którego dotrze FC Bayern Frauen – podsumował Herbert Hainer.

Zanim sezon 2023/24 w przypadku piłkarek Bayernu dobiegnie końca, to monachijki rozegrają jeszcze dwa spotkania ligowe – w najbliższą niedzielę (12 maja) przeciwko 1. FC Nuernberg oraz 20 maja przeciwko 1. TSG Hoffenheim.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...