DieRoten.pl
Reklama

Hainer: Cieszymy się, że Rummenigge powrócił

fot. Wirestock Creators / Shutterstock.com
Reklama

Zgodnie z licznymi doniesieniami oraz spekulacjami niemieckiej prasy, wczoraj oficjalnie potwierdzono powrót Rummenigge do Bayernu.

Podczas zwyczajnego posiedzenia Rady Nadzorczej bawarskiego klubu, które zgodnie z planem odbyło się wczorajszego późnego popołudnia na Allianz Arenie, władze jednogłośnie zagłosowały za powrotem byłego prezesa do Rady Nadzorczej.

Przy okazji powitania i oficjalnego potwierdzenia powrotu Karla-Heinza Rummenigge, w rozmowie dla klubowych mediów na temat „Kalle” wypowiedział się prezydent Herbert Hainer, który nie ma wątpliwości, że doświadczenie i wiedza byłego prezesa będą bardzo pomocne w przyszłości.

− Cieszymy się, że Karl-Heinz Rummenigge został członkiem naszej Rady Nadzorczej. To jedna z największych osobowości w historii naszego klubu, wszyscy znają jego zasługi – powiedział Rummenigge.

− Jego doświadczenie, wiedza i międzynarodowa sieć kontaktów bardzo nam pomogą w zapewnieniu, że Bayern będzie odnosił sukcesy w przyszłości – podsumował Karl-Heinz Rummenigge.

Jak już zapowiedział w niedzielę Herbert Hainer, Rummenigge będzie w dużej mierze zajmował się wraz z innymi szefami FCB planowaniem kadry na nadchodzący sezon 2023/24. Nie ulega wątpliwości, że ogromna sieć kontaktów „Kalle” oraz doskonałe relacje z wieloma klubami w Europie mogą odegrać kluczową rolę tego lata.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...