DieRoten.pl
Reklama

Guerreiro ostrożnie budowany po kontuzji

fot. J. Laskowski / G. Stach
Reklama

W ostatnim czasie sytuacja kadrowa monachijczyków nie napawała zbyt wielkim optymizmem, ale szczęśliwie kolejni gracze wracają do pełnej sprawności.

Jeśli mowa o nadchodzącym meczu ligowym, to dzisiejszego wieczoru Thomas Tuchel z pewnością będzie zmuszony radzić sobie bez dwójki Matthijs de Ligt oraz Jamal Musiala.

Co więcej pod znakiem zapytania, zgodnie z poprzednimi informacjami, stoi występ Raphaela Guerreiro, który przypomnijmy od początku swojej przygody z bawarskim klubem był już dwukrotnie kontuzjowany, wskutek czego opuścił już kilkanaście spotkań FCB…

Defensor uczestniczył jeszcze kilka dni temu w zgrupowaniu kadry narodowej Portugalii, gdzie miał nawet okazję zaliczyć krótki epizod na boisku, jednakże po powrocie do Monachium, Rapha trenował z widocznym bandażem na łydce, zaś jego treningi były ograniczone czasowo.

Jak informuje niemiecka prasa, Bayern nie chce podejmować żadnego zbędnego ryzyka, dlatego też Portugalczyk jest ostrożnie budowany przez trenera i sztab medyczny monachijczyków. Na ten moment nie zapadła jeszcze decyzja odnośnie tego, czy Guerreiro znajdzie się w kadrze meczowej.

− Musimy upewnić się, jak poradzi sobie teraz Raphael Guerreiro. Musimy być ostrożni. Miał drobne problemy, będziemy musieli się temu przyjrzeć – powiedział wczoraj Thomas Tuchel.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...