DieRoten.pl

Grohs: Czeka nas trudne zadanie

19.11.2022, 09:38:47

Po dwutygodniowej przerwy od rywalizacji, dziś do akcji na krajowym podwórku powracają zawodniczki pierwszego zespołu FCB Frauen.

Jak już informowaliśmy wcześniej, dokładnie o 14:30, podopieczne Alexandra Strausa powalczą o awans do ćwierćfinału rozgrywek Pucharu Niemiec. Rywalem monachijek będzie MSV Duisburg (w tabeli żeńskiej Bundesligi dziewiąte miejsce).

Przy okazji tego pojedynku, krótkiego wywiadu dla klubowych mediów udzieliła Maria Luisa Grohs, czyli bramkarka FCB Frauen, która jest świadoma faktu, że dzisiejszy mecz nie będzie spacerkiem i zespół czeka trudne zadanie na Schauinsland-Reisen-Arena.

− Na pewno czeka nas trudne zadanie w Duisburgu. W naszym niedawnym meczu ligowym, MSV nie poddało się mimo szybko straconych bramek i zaprezentowało dobrą walkę – powiedziała Grohs.

− To oczywiste – musimy być ostrożne i obudzone od samego początku. Musimy być świadome tego, że koniecznym jest wniesienie na boisko wszystkich naszych umiejętności – podsumowała bramkarka Bayernu.

FCB Frauen miało już okazję grać w tym sezonie z MSV Duisburg – na początku października podopieczne Alexandra Strausa w spotkaniu ligowym pokonały swoje rywalki 4:0, zaś po dwie bramki w tym starciu zdobyły Linda Dallmann oraz Lea Schueller.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)20.11.2022 11:45
Dacie radę .Trzymam kciuki.
19.11.2022 19:34
Będzie ciężko ale damy radę!!
19.11.2022 11:16