DieRoten.pl
Reklama

Gravenberch żegna się z kolegami z EURO

fot. Shutterstock.com\Vlad1988
Reklama

Wczorajszego wieczoru swoje kolejne spotkanie w ramach młodzieżowych mistrzostw Europy rozegrali piłkarze holenderskiej kadry narodowej.

Holenderska reprezentacja narodowa do lat dwudziestu jeden ma już za sobą ostatnie spotkanie w ramach fazy grupowej młodzieżowych mistrzostw Europy U-21.

Tym razem podopieczni Erwina van de Looia mierzyli się na Stadion im. Borisa Paiczadze w Tbilisi z gospodarzem EURO, czyli Gruzinami. Niestety, ale podobnie jak w poprzednich pojedynkach, młodzi Holendrzy byli w stanie wywalczyć zaledwie jeden punkt.

Koniec końców bój zakończył się wynikiem 1:1, zaś jedynego gola dla „Jong Oranje” zdobył Kenneth Taylor. W wyniku trzeciego remisu z rzędu, Holandia pożegnała się z turniejem na trzecim miejscu.

Podobnie jak w poprzednich potyczkach, jedyny reprezentant Bayernu w młodzieżowej reprezentacji Holendrów – Ryan Gravenberch – rozegrał pełne 90 minut i pokazał się z bardzo dobrej strony, co zostało nagrodzone wysokimi notami w różnych portalach.

Transmisja w UEFA TV

Warto wspomnieć, że wszystkie spotkania w ramach mistrzostw Europy do lat dwudziestu jeden można oglądać zupełnie za darmo w telewizji „UEFA TV”.

 

Źródło: Własne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...