DieRoten.pl
Reklama

Gravenberch: Oczywiście, że wiem o zainteresowaniu Bayernu

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Bardzo możliwe, że już niebawem klub ze stolicy Bawarii sfinalizuje swój pierwszy oficjalny transfer na nadchodzący sezon 2021/22.

Jak się już pewnie domyślacie, mowa jest o utalentowanym Ryanie Gravenberchu, który na co dzień reprezentuje barwy Ajaxu. Według niemieckiej i holenderskiej prasy, monachijczycy w zeszłym tygodniu złożyli amsterdamczykom ofertę rzędu 25 milionów euro.

Nie dalej jak dziś, na łamach „NOS” swoje zdanie na temat możliwego transferu na Allianz Arenę wyraził sam zainteresowany, który podkreślił, że obecnie w pełni skupia się na piłce, zaś sprawami jego przyszłości zajmuje się jego ojciec oraz doradca (Mino Raiola).

− W międzyczasie negocjacje w sprawie mojego kontraktu zostały wstrzymane. Mam jeszcze tylko roczny kontrakt i to właściwie wszystko. Zobaczymy – powiedział Gravenberch.

− Pragnę teraz skupić się tylko na piłce nożnej. Kwestie negocjacji i zainteresowania innych klubów pozostawiam mojemu ojcu i doradcy – mówił dalej.

W tej samej rozmowie, holenderskiego pomocnika zapytano również, czy zdaje sobie sprawę z zainteresowania Bayernu oraz czy jego zdaniem jest wart oferowanych przez monachijczyków 25 milionów euro.

− Oczywiście, że wiem o zainteresowaniu ze strony Bayernu, można o tym wszędzie przeczytać. Oprócz Bayernu myślę, że mówi się też o innych klubach. Czy jestem wart 25 mln €? Nie mam pojęcia, nie wiem. Ale jeśli jesteś wart 25 milionów, możesz być dumny, bo to oczywiście dużo pieniędzy – podsumował Ryan Gravenberch.

Źródło: NOS
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...