DieRoten.pl

W ubiegłą sobotę Bayern podejmował u siebie Schalke 04 Gelsenkirchen. Mistrzowie Niemiec pokonali ostatecznie gości z Zagłębia Ruhry 2:1 po bramkach Lewandowskiego i Muellera.

reklama

W dużej mierze uwaga tego wieczoru była skupiona na występie Leona Goretzki, który jak już doskonale wiemy latem zawita na Allianz Arenie jako nowy zawodnik „Die Roten”.

Choć młody Niemiec został znienawidzony przez część kibiców swojego zespołu, to w meczu przeciwko „Bawarczykom” był jednym z najlepszych zawodników Schalke i swoim występem dał jasno do zrozumienia, że choć to jego ostatnie miesiące w S04, to ma zamiar dawać z siebie wszystko.

Dla kibiców piłki nożnej był to bardzo atrakcyjny mecz i przyjemny dla oka futbol. Moim zdaniem zagraliśmy dobrze, ale nie zostaliśmy nagrodzeni za nasze wysiłki – mówił Goretzka w rozmowie z dziennikarzem „Sky”.

− To był dla mnie wyjątkowy mecz. Starałem się mimo wszystko skupić tylko na swojej grze i piłce nożnej. Nic innego nie miało znaczenia – podsumował młody Niemiec.

Goretzka (4 bramki i 2 asysty w Bundeslidze w tym sezonie) dołączy do Bayernu latem 2018 roku na zasadzie wolnego transferu w wyniku wygasającego kontraktu z Schalke 04.

źródło: Sky Sport

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama12.02.2018 22:44
Mam nadzieje ,że będzie tak samo grał w Bayernie o ile będzie grał i nie będzie siedział na ławie.
12.02.2018 20:03
Musiał się pokazać przed swoim nowym pracodawcą i zrobił to znakomicie:)

reklama