DieRoten.pl

Choć Mario Gomez i Luiz Gustavo od kilku lat nie reprezentują już barw Bayernu Monachium, to więzi jakie łączyły ich z poszczególnymi zawodnikami Bayernu wciąż pozostały i nadal są bardzo silne.

Powrotu Niemca i Brazylijczyka na "stare śmieci" nie może się doczekać przede wszystkim David Alaba. Austriak miał okazję grać ramię w ramię z Mario i Luizem podczas ich wspólnego pobytu w stolicy Bawarii.

Wolfsburg posiada dobry zespół. Ponadto mają w swoim składzie dobrych zawodników, których musimy zatrzymać − ostrzegał przed meczem z Wolfsburgiem w Pucharze Niemiec David Alaba.

Z niecierpliwością wyczekuję gry naprzeciw Mario i Luiza. Nadal jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Wiemy czego się spodziewać. Jutro czeka nas finał, jesteśmy tego świadomi − mówił wczorajszego dnia Austriak.

Zarówno Mario Gomez jak i Luiz Gustavo powinni dziś wystąpić od pierwszej minuty. Obaj panowie mają na swoim koncie wiele spotkań w trykocie Bayernu Monachium. 29-letni Brazylijczyk rozegrał łącznie dla "Die Roten" 100 spotkań, zaś jego dorobek to sześć bramek oraz pięć asyst.

O wiele większą renomą w Monachium cieszy się jednak Mario. 31-letni Niemiec w swojej karierze wystąpił w 174 spotkaniach dla ekipy ze stolicy Bawarii. Liczby jakie Gomez "wykręcił" w tym czasie robią ogromne wrażenie − mowa jest o 113 bramkach oraz 26 asystach.

 Przypominamy jeszcze, że wciąż możecie wziąć udział w naszej zabawie pt. "Liga Typer". Aby oddać swoje typy wystarczy kliknąć tutaj. Koniec typowania nastąpi o godzinie 19:15. Z kolei listę transmisji znajdziecie pod tym linkiem.

 

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama08.02.2017 11:54
Był lisem, teraz już schodzi ze sceny w ekspresowym tempie. Cóż, czas niestety nie stoi w miejscu i dla Mario nieuchronnie zbliża się koniec kariery.
07.02.2017 18:42
aj gomez typowy lis pola karnego
gustavo też typowy walczak :)
fajnie się ich oglądało w bayernie :)