DieRoten.pl
Reklama

Golden Boy 2020: Głosowanie na Bawarczyków

fot.
Reklama

Jak co roku włoski „Tuttosport” publikuje listę zawodników, którzy są nominowani do prestiżowej nagrody dla młodych i utalentowanych zawodników, czyli Golden Boy.

Przypominamy o możliwości oddawania swoich głosów!

Na początku wśród nominowanych do nagrody Golden Boy 2020 znalazło się dwóch zawodników rekordowego mistrza Niemiec. Mowa o takich piłkarzach jak Alphonso Davies oraz Leon Dajaku.

Zgodnie z oczekiwaniami pierwsza lista 100 graczy została uszczuplona o 20 nazwisk. Niestety na nowej zaktualizowanej liście zabrakło przede wszystkim Dajaku. Mimo to dodano dwóch innych graczy FCB, a będąc dokładniejszym Joshuę Zirkzee oraz Tanguya Nianzou.

Jeśli mowa o innych piłkarzach z Bundesligi, to liczba ta również została zmniejszona. Teraz wyróżnić możemy następujących zawodników: Jadon Sancho i Erling Haaland (obaj BVB), Ozan Kabak (Schalke), Paulinho (Bayer 04) oraz wspomniani wcześniej monachijczycy.

Golden Boy to nagroda, która przyznawana jest dla najlepszego zawodnika w Europie do lat 21. W finalnym głosowaniu bierze udział dokładnie 40 przedstawicieli mediów z całej Europy. Przypominamy zarazem, że przed rokiem zwyciężył obecny pomocnik Atletico – Joao Felix.

Nominowani piłkarze z Bundesligi:

Bayern Monachium: Alphonso Davies, Joshua Zirkzee, Tanguy Nianzou
Borussia Dortmund: Jadona Sancho, Erling Haaland
Schalke 04: Ozan Kabak
Bayer 04 Leverkusen: Paulinho

Dla przypomnienia warto jeszcze wspomnieć, że w przeszłości, a będąc dokładniejszym w 2016 roku zwyciężył ówczesny piłkarz Bayernu ‒ Renato Sanches.

„Tuttosport” będzie rzecz jasna sukcesywnie zmniejszał liczbę nominowanych piłkarzy, po czym ostatecznie zostanie wyłoniony zwycięzca 2020 roku.

>>> Głosować można tutaj <<<

Jak zagłosować?

Po kliknięciu linku pojawi się nam lista wszystkich nominowanych. Daviesa, Nianzou lub Zirkzee możecie znaleźć tradycyjną metodą lub po prostu wcisnąć kombinację klawiszy CTRL + F i w pole wyszukiwania wpisać „Davies”, lub „Nianzou” „Zirkzee”. Po wyszukaniu piłkarza zaznaczamy go, po czym na samym dole klikamy „Vota adesso”.

Źródło: Tuttosport
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...