DieRoten.pl
Reklama

Gnabry trenował z zespołem

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem, to już niebawem sytuacja kadrowa monachijczyków powinna ulec zdecydowanej poprawie.

Podczas gdy w meczu z Galatasaray trener Tuchel musiał obejść się bez 5 zawodników pierwszego składu, to dziś liczba nieobecnych powinna zmniejszyć się do 4, albowiem do bramki rekordowego mistrza Niemiec powraca po wielomiesięcznej przerwie Manuel Neuer.

Co do przyszłotygodniowego boju II rundy DFB Pokal z 1. FC Saarbruecken, do kadry monachijczyków powinni powrócić z kolei Serge Gnabry oraz Raphael Guerriero.

Gnabry trenował z zespołem

Jeśli mowa o Gnabrym, to jego powrót w zasadzie mógłby nastąpić już dziś, ale trener Thomas Tuchel podkreślił podczas wczorajszej konferencji prasowej, że Niemiec nabawił się ostatnio lekkiego przeziębienia, dlatego też jego udział w spotkaniu z „Lilijkami” jest wykluczony.

Niemniej jednak skrzydłowy rekordowego mistrza Niemiec pojawił się wczoraj na ostatniej sesji treningowej przed starciem z Darmstadt. Serge odbył pełną jednostkę treningową i zaprezentował się z bardzo dobrej strony, ale mimo wszystko mało prawdopodobnym jest, aby znalazł się dziś w szerokiej kadrze monachijczyków.

Trener Thomas Tuchel oraz sztab medyczny FCB nie chcą podejmować zbędnego ryzyka, zwłaszcza mając na uwadze fakt, iż „Bawarczyków” czeka w najbliższym czasie kilka angielskich tygodni. Wiele więc wskazuje, że pomocnik mógłby powrócić na mecz z Saarbruecken w DFB Pokal.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...