DieRoten.pl
Reklama

Gnabry nie składa broni

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Zeszły sezon nie należał - delikatnie rzecz ujmując - do najlepszych w wykonaniu Serge'a Gnabry'ego. Niemiecki skrzydłowy był nękany przez urazy i w samej Bundeslidze zaliczył jedynie 433 minuty!

W ostatnim czasie nie brakowało doniesień, jakoby Serge Gnabry znalazł się na liście zawodników do sprzedaży. Jak jednak informuje Florian Plettenberg z niemieckiego “Sky”, 28-letni skrzydłowy chce walczyć o miejsce w składzie i nie szuka nowego klubu.

- Nie rozmawia z żadnym klubem. Nie ma również na stole żadnej oferty. Nie chce odchodzić i chcę walczyć o swoje miejsce - powiedział dziennikarz “Sky”.

Gnabry już pod koniec czerwca rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Niemiecki skrzydłowy chce od początku być do dyspozycji nowego szkoleniowca “Die Roten” - Vincenta Kompany’ego. Jako, że Leroy Sane musiał poddać się operacji i ominie znaczną część okresy przygotowawczego, Michael Olise uda się na Igrzyska Olimpijskie, Gnabry z pewnością dostanie dużo okazji do zaprezentowania swoich możliwości w meczach przedsezonowych.

Źródło: Sky
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...