Uraz Gnabry'ego niegroźny!

Bayern Monachium rozgrywa obecnie swoje szesnaste spotkanie ligowe w ramach sezonu 2020/21. Rywalem mistrzów Niemiec jest drużyna SC Freiburg.

Co do spotkania z SCF, to mistrzowie Niemiec prowadzą do przerwy 1:0 po tym jak na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski w 7. minucie meczu.

Niestety, ale po 28 minutach gry na Allianz Arenie, murawę był zmuszony opuścić Serge Gnabry. Niemiecki skrzydłowy w momencie oddania strzału źle ułożył stopę i upadł na murawie. Niemiec nie powrócił już na boisko, zaś jego miejsce na skrzydle zajął Leroy Sane.

Póki co nie wiadomo jak poważny jest to uraz 25-latka. Trzeba przyznać, że do momentu kontuzji pomocnik bawarskiego klubu prezentował się bardzo dobrze (miał spory udział przy bramce Polaka).

O sytuacji zdrowotnej Gnabry'ego będziemy Was informować na bieżąco.

Aktualizacja, 18:05

Hansi Flick potwierdził, że uraz Gnabry'ego nie jest poważny i Niemiec powinien być gotowy do gry już w środę.

– Doszło tylko do napięcia mięśnia. To nic poważnego. Spodziewam się, że powróci do nas bardzo szybko – powiedział Flick.