DieRoten.pl
Reklama

Głosowanie na Najlepszych Bramkarzy BL

fot. Photogenica
Reklama

Jak już informowaliśmy wcześniej, niemiecka pierwsza Bundesliga świętuje dokładnie swoje 60. urodziny – pierwszy sezon ligowy BL miał miejsce w 1963 roku.

Przypominamy o głosowaniu na najlepszych bramkarzy w historii Bundesligi z okazji 60-lecia rozgrywek (głosowanie zostało przedłużone do 30 września).

Z tej okazji oficjalny portal niemieckiej Bundesligi postanowił poprosić kibiców o wybór najlepszych zawodników na pozycji obrońcy, pomocnika, napastnika, a teraz także bramkarza.

Na „Bundesliga.com” można w dalszym ciągu oddawać swoje głosy i punkty na 60 defensorów, pomocników oraz snajperów, zaś od wczoraj możliwy jest wybór także 20 golkiperów, którzy w mniejszym lub większym stopniu zapisali się na kartach historii BL.

Aby oddać swój głos, wystarczy wejść tutaj, a następnie ocenić w skali 1-5 poszczególnych graczy – wśród głosujących obecni są chociażby Oliver Kahn, Toni Schumacher, Andreas Koepke, Bodo Illgner czy też Jens Lehmann. Przypominamy przy okazji, że dla głosujących przewidziano wiele ciekawych nagród – wygrać można chociażby bilety na dowolny mecz ligowy, piłkę Derbystar, czy też podpisane przez zawodników Bayernu, BVB i RB Lipsk koszulki. 

Spośród bramkarzy Bayernu można głosować na takich graczy jak:

− Oliver Kahn
− Sepp Maier
− Manuel Neuer
− Jean-Marie Pfaff

>>> Głosowanie na najlepszych bramkarzy Bundesligi. <<<

Źródło: Bundesliga.com
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...