DieRoten.pl
Reklama

Głosowanie na Drużynę Sezonu w Bundeslidze

fot. Photogenica
Reklama

Jak co roku, fani niemieckiego futbolu z całego świata mogą głosować na swoją Drużynę Sezonu w rozgrywkach niemieckiej pierwszej Bundesligi.

Przypominamy o możliwości oddawania swoich głosów na Drużynę Sezonu 2023/2024 w niemieckiej 1. Bundeslidze!

Nie tak dawno temu oficjalny serwis Bundesligi ruszył z głosowaniem na Drużynę Sezon 2023/24 w rozgrywkach 1. BL. Podobnie jak przed rokiem, tak i tym razem głosować można na kilku wyróżnionych piłkarzy na poszczególnych pozycjach.

Jeśli mowa o ekipie rekordowego mistrza Niemiec, to nominowanych jest czterech zawodników. Będąc dokładniejszym mowa o takich graczach jak Manuel Neuer, Jamal Musiala, Leroy Sane oraz Harry Kane.

Głosowanie

Do wyboru łącznie jest 5 bramkarzy, 10 obrońców, 15 pomocników oraz 10 napastników, którzy zostali wybrani przez dziennikarzy na podstawie ich wstępów oraz statystyk w sezonie 2023/2024. Zwycięzcy nagrody Piłkarza Miesiąca również „z automatu” znaleźli się wśród wyróżnionych graczy.

Dla głosujących przygotowano szereg różnych i ciekawych nagród – w tym 18 koszulek z autografami piłkarzy z drużyn z Bundesligi. Jeśli mowa o ustawieniu Drużyny Sezonu – to będzie to 4-3-3.

Głosowanie rozpoczęło się 17 kwietnia i potrwa dokładnie do 22 kwietnia (do godziny 9:00). Podczas gdy głosy kibiców mają 40% „mocy”, to pozostałe % należą do ekspertów, piłkarzy oraz legend z Bundesligi.

>>> Głosowanie na Drużynę Sezonu <<<

Źródło: Bundesliga.com
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...