DieRoten.pl
Reklama

Głosowanie na Bramkę i Piłkarza Stycznia w Bayernie

fot. operations@newsimages.co.uk/Photogenica
Reklama

Jak co miesiąc, fani rekordowego mistrza Niemiec z całego świata, mogą oddawać swoje głosy na Najpiękniejszą Bramkę Miesiąca na oficjalnej witrynie bawarskiego klubu.

Od kilku dni trwa już głosowanie na Bramkę i Piłkarza Stycznia w Bayernie. Serdecznie zachęcamy do głosowania! Swoje głosy możemy oddawać do 14 lutego.

Nie inaczej jest tym razem − w najbliższych dniach fani rekordowego mistrza Niemiec będą mogli głosować na kilka goli, które konkurują o miano Bramki Grudnia.

Do wyboru jest tradycyjnie pięć bramek. Kibice mogą głosować na trafienie Jamala Musiali w pojedynku ligowym z TSG Hoffenheim, gol Klary Buehl w starciu żeńskiej Bundesligi z TSG Hoffenheim, czy też uderzenie Giulii Gwinn z Paris Saint-Germain w Lidze Mistrzyń UEFA.

Ponadto nominowano również Alphonso Daviesa za jego trafienie ligowe z Augsburgiem oraz gol Raphaela Guerreiro przeciwko Unionowi Berlin w rozgrywkach BL.

Nominowani do Bramki Października:

− Jamal Musiala vs TSG Hoffenheim (Bundesliga).
− Klara Buehl vs TSG Hoffenheim (Frauen Bundesliga).
− Giula Gwinn vs Paris Saint-Germain (Liga Mistrzyń UEFA).
− Alphonso Davies vs FC Augsburg (Bundesliga).
− Raphael Guerreiro vs Union Berlin (Bundesliga).

Jest to zarazem szóste głosowanie na Bramkę Miesiąca w tym sezonie. Przypominamy, że w grudniu kibice wybrali trafienie Harry’ego Kane’a z Wolfsburgiem.

>>> Głosowanie na Bramkę Stycznia <<<

Ponadto głosować można także na Piłkarza Stycznia w Bayernie. Wybierać możecie spośród wszystkich zawodników rekordowego mistrza Niemiec.

>>> Głosowanie na Piłkarza Stycznia <<<

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...