DieRoten.pl
Reklama

Głosowanie na Bramkę i Piłkarza Października

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Jak co miesiąc, fani rekordowego mistrza Niemiec z całego świata, mogą oddawać swoje głosy na Najpiękniejszą Bramkę Miesiąca na oficjalnej witrynie bawarskiego klubu.

Nie inaczej jest tym razem − w najbliższych dniach fani rekordowego mistrza Niemiec będą mogli głosować na kilka goli, które konkurują o miano Bramki Października.

Do wyboru jest tradycyjnie pięć bramek. Kibice mogą głosować na trafienie Kingsleya Comana w pojedynku Bundesligi z Freiburgiem, gol Diona Berishy w starciu bawarskiej ligi regionalnej z Eintrachtem Bamberg, czy też uderzenie Leroya Sane w boju ligowym z Darmstadt.

Ponadto nominowano również Giulię Gwinn za jej trafienie z Lipskiem w żeńskiej Bundeslidze oraz gol Harry’ego Kane’a przeciwko wspomnianemu wyżej Darmstadt.

Nominowani do Bramki Października:

− Kingsley Coman vs SC Freiburg (Bundesliga)
− Dion Berisha vs Eintracht Bamberg (IV Liga).
− Leroy Sane vs SV Darmstadt 98 (Bundesliga).
− Giula Gwinn vs RB Lipsk (Frauen Bundesliga).
− Harry Kane vs SV Darmstadt 98 (Bundesliga).

Jest to zarazem trzecie głosowanie na Bramkę Miesiąca w tym sezonie. Przypominamy, że we wrześniu kibice wybrali trafienie Mathysa Tela z Manchesterem United.

>>> Głosowanie na Bramkę Października <<<

Ponadto głosować można także na Piłkarza Października w Bayernie. Wybierać możecie spośród wszystkich zawodników rekordowego mistrza Niemiec.

>>> Głosowanie na Piłkarza Października <<<

 

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...