DieRoten.pl
Reklama

Gaydarov: Zespół pracuje bardzo dobrze

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Podczas gdy pierwsza drużyna Bayernu rozpocznie przygotowania dopiero w połowie lipca, to inne zespoły FCB pracują już w pocie czoła w Monachium.

Dotyczy to przede wszystkim zespołu Bayernu Monachium do lat 19, gdzie obowiązki trenera od niedawna pełni Peter Gaydarov (zastąpił na tym stanowisku Rene Marica, który został z kolei mianowany asystentem Vincenta Kompany’ego).

W przypadku ekipy U-19, młodzi monachijczycy mają już za sobą tydzień przygotowań do sezonu 2024/2025. W rozmowie dla „FCB.de” na temat dotychczasowych postępów oraz atmosfery w drużynie wypowiedział się wspomniany wyżej szkoleniowiec Gaydarov.

− Chociaż niektórych chłopców wciąż brakuje z powodu kontuzji lub mistrzostw Europy U-17, pierwszy tydzień był dobrym początkiem. W drużynie panuje dobra znajomość. Zespół pracuje bardzo dobrze zarówno na boisku, jak i poza nim – powiedział Gaydarov.

− Zawodnicy poczynili już znaczne postępy. W tym sezonie chodzi o dalszy rozwój i stawianie kolejnych kroków indywidualnie i jako zespół – podsumował Peter Gaydarov.

W nadchodzących tygodniach monachijczycy rozegrają kilka sparingów. Pierwszy z nich zaplanowano na 22 czerwca, kiedy to na terenie Campusu FCB, podopieczni Gaydarova zmierzą się z SSV Ulm. Początek tego sparingu zaplanowano o 11:00.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...