DieRoten.pl
Reklama

Fuehrich od lata w Bayernie?

fot. Fotolia
Reklama

Do otwarcia letniego okienka transferowego pozostało jeszcze trochę czasu, ale w mediach pojawiają się już pierwsze pogłoski transferowe w sprawie Bayernu.

Jak już nieraz informowaliśmy w ostatnich dniach i tygodniach, na celowniku Bayernu Monachium znajduje się obecnie kilku zawodników z różnych pozycji.

Wczoraj z kolei powrócił ponownie temat sprowadzenia na Allianz Arenę grającego na skrzydle Chrisa Fuehricha, którego transfer do bawarskiego klubu wydaje się być coraz pewniejszy – o czym też informuje niemiecki magazyn „Kicker”.

26-letni pomocnik cieszy się sporym zainteresowaniem w całej Europie – głównie wymienia się Borussię Dortmund oraz kluby z Premier League, jednakże sam zawodnik ma skłaniać się tylko ku przeprowadzce do FCB, gdzie szefowie szukają „świeżego personelu” na flankach.

Niemiec wydaje się być godnym kandydatem, zwłaszcza po bardzo udanym sezonie w ekipie VfB Stuttgart. Jeśli natomiast mowa o kwocie potencjalnego transferu, to suma ta powinna zamknąć się w graniach 25 milionów euro – tyle też wynosi klauzula odejścia w umowie skrzydłowego.

Chris Fuehrich

Mając na uwadze cały sezon 2023/2024, to Chris miał okazję wystąpić łącznie w 38 meczach o stawkę, zaś jego dorobek w tym czasie to 9 bramek oraz 7 asyst. Szacunkowa wartość Niemca według portalu „Transfermarkt” wynosi obecnie 25 mln euro (przed rokiem 4 mln euro).

Źródło: Kicker
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...