DieRoten.pl
Reklama

Freund: De Ligt będzie jeszcze pauzował

fot. Raffaele Conti 88 / Shutterstock.com
Reklama

Mając na uwadze obecną sytuację kadrową, Thomas Tuchel musi radzić sobie bez trzech zawodników pierwszego składu.

Nieobecni są Manuel Neuer, Serge Gnabry oraz Matthijs de Ligt. Co prawda Holender miał pauzować tylko „kilka dni”, ale póki co nie wiadomo dokładnie, kiedy stoper powróci do akcji. Wczoraj na jego temat wypowiedział się dyrektor sportowy FCB.

Christoph Freund przed odlotem do Kopenhagi podkreślił, że 24-latek będzie pauzował jeszcze kilka dni, jako że nadal odczuwa silny ból. Ponadto Austriak odniósł się do nadchodzącego spotkania „Bawarczyków” z FC Kopenhagą w rozgrywkach Champions League.

− Na pewno jeszcze kilka dni. Ból jest nadal dość silny. Nie jest jeszcze w stanie tak dobrze zginać kolana. Mamy nadzieję, że wkrótce będzie mógł znów biegać. Może to jednak trochę potrwać – powiedział Freund.

− Jestem podekscytowany. Rozgrywki Ligi Mistrzów zawsze są wyjątkowe. Te wieczory są wspaniałe. Nie mogę się doczekać naprawdę dobrego meczu w Kopenhadze – dodał.

W dalszej części wywiadu, dyrektor sportowy Bayernu Monachium został również poproszony o kilka słów na temat swojej współpracy z Marco Neppe, czyli dyrektorem technicznym bawarskiego klubu.

− Nasza współpraca przebiega bardzo dobrze. Wymieniamy się pomysłami. Omówiliśmy już wiele tematów i zaczęliśmy je wdrażać. Wszystko zmierza w bardzo dobrym kierunku – podsumował Christoph Freund.

 

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...