DieRoten.pl
Reklama

Frans Kraetzig o krok od kolejnego transferu!

fot. Photogenica
Reklama

Najbliższe tygodnie z pewnością będą bardzo, ale to bardzo interesujące z perspektywy kibica Bayernu Monachium i nadchodzącego letniego okienka transferowego.

Do otwarcia letniego okienka transferowego pozostało zaledwie 10 dni, ale klub ze stolicy Bawarii w pocie czoła pracuje już nad transferami – dotyczy to wszystkich zespołów Bayernu Monachium.

Jak z kolei donosi portal „Sky”, monachijczycy mają niebawem uzgodnić kolejne wypożyczenie. Tym razem mowa o 21-letnim Fransu Kraetzigu, który spędził rundę wiosenną w Austrii Wiedeń i miał okazję tam pokazać się z dobrej strony.

Stuttgart dopina transfer

Z ustaleń dziennikarzy wspomnianego wyżej źródła możemy dowiedzieć się, że Frans wkrótce przeniesie się do pierwszoligowego Stuttgartu, gdzie obowiązki trenera pełni Sebastian Hoeness, który jest doskonale zaznajomiony z zawodnikami Campusu, jakże miał tam okazję pracować przez 3 lata.

Kraetizg i VfB uzgodnili już wszystkie warunki – obecnie dogadać się muszą już tylko same kluby, choć do ustalenia pozostały już tylko drobne detale. Mówi się, że w grę wchodzi roczne wypożyczenie z opcją wykupu.

W ekipie wicemistrza Niemiec, 21-letni defensor, który może grać na kilku różnych pozycjach, ma pełnić rolę zmiennika Maximiliana Mittelstaedta.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...