DieRoten.pl

Flick: Musimy być bardzo ostrożni z Zirkzee teraz

22.12.2019, 10:33:38
FotoOlimpik

Joshua Zirkzee z pewnością może być dumny ze swoich ostatnich osiągnięć. Ostatnie kilka dni sprawiło, że o młodym Holendrze mówi się na całym piłkarskim świecie.

Najpierw wychowanek "Gwiazdy Południa" strzelił bramkę na wagę zwycięstwa w meczu ligowym z Freiburgiem, zaś trzy dni później dokonał tego samego w starciu z Wolfsburgiem. Warto nadmienić, iż w obu przypadkach Joshua Zirkzee dokonał tej sztuki wchodząc z ławki! Po meczu swojego głosu na temat młodego Holendra udzielił trener monachijczyków, czyli Hansi Flick, który wskazał, że klub musi teraz postępować z nim bardzo ostrożnie. Przy okazji warto przybliżyć ciekawe liczby 18-latka:

− 2 mecze (13 minut na boisku)
− 8 kontaktów z piłką
− 2 strzały na bramkę
− 2 bramki na wagę zwycięstwa

− Po raz kolejny strzelił bramkę przy pierwszym kontakcie z piłką. Jestem bardzo szczęśliwy z jego powodu. Musimy być teraz bardzo ostrożni w jego przypadku, jako że życie toczy się dalej powiedział Hansi Flick.

− To coś dobrego dla naszej akademii i klubu, że tacy młodzi piłkarze jak on regularnie trenują z pierwszym zespołem dodał dumny trener FCB.

Pod wrażeniem ostatnich dokonań swojego młodszego kolegi jest również Serge Gnabry, który podobnie jak Zirkzee wpisał się na listę strzelców zarówno w pojedynku z Freiburgiem, jak i również z Wolfsburgiem.

To dobry chłopak i dobry piłkarz, który ma nosa do strzelania bramek. Hansi dwukrotnie dokonał świetnych zmian podsumował Gnabry.

źródło: Sky / TZ
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama23.12.2019 19:26
Nie ma się oczywiście co podpalać, ale strzelić dwie bramki w dwóch różnych meczach przy pierwszym kontakcie z piłką w obu przypadkach to nie lada sprawa! :D
22.12.2019 15:13
Nie można umniejszać jego zasług za dwa ostatnie mecze bo naprawdę dokonał wielkiej rzeczy, nie mniej nie ma co za bardzo go wychwalać, dla jego dobra!!
22.12.2019 14:57
Niektórzy przesadzają z entuzjazmem ;) Niech pokaże się na boisku dłużej niż 5 minut w końcówce, wtedy będzie można powiedzieć coś więcej
22.12.2019 12:18
Po prostu znalazł się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie.
Jakby dostał więcej minut na boisku to by rzeczywiście pokazał na co go stać.
22.12.2019 12:04
Spokojnie, narazie niczego nie można oczekiwać po nim. Dużo szczęścia, bo w rezerwach jego liczby za dobre nie są. Liczę, ze będzie dostawał coraz częściej i więcej minut to okaże czy jest w nim potencjał. Nie ma to się podpalać.

reklama