DieRoten.pl
Reklama

„Finalizujemy transfer Mazraouiego”

fot.
Reklama

Jeśli wierzyć doniesieniom prasowym z ostatnich dni, to lada moment Bayern Monachium powinien ogłosić pierwszy transfer na sezon 2022/2023.

Mowa przede wszystkim o Noussairze Mazraouim, który ma dołączyć do bawarskiego klubu na zasadzie wolnego transferu z Ajaxu z dniem 1 lipca 2022 roku.

W ostatnim czasie transfer ten został potwierdzony nie tylko przez samego zawodnika, ale i również Hasana Salihamidzica. Co więcej podczas dzisiejszej konferencji prasowej, trener Julian Nagelsmann również zakomunikował, że FCB finalizuje ten ruch.

− Z Mazraouim jesteśmy na finiszu. Będziemy bardzo zadowoleni, kiedy go pozyskamy, to bardzo dobry zawodnik. W pierwszej rozmowie powiedział, że chce grać dla Bayernu − powiedział Nagelsmann.

− On się do tego pali. Takich zawodników nam potrzeba. Cieszę się, że przychodzi do nas tak młody, głodny gry zawodnik jak Noussair − mówił dalej trener FCB.

− W przypadku Ryana Gravenbercha nie możemy jeszcze mówić o finalizacji tego transferu − podsumował Julian Nagelsmann.

Nieoficjalnie mówi się, że Bayern zwiększył ostatnio ofertę dla Ajaxu za holenderskiego pomocnika. Dziennikarze nie mają wątpliwości, że koniec końców obie strony dogadają się, zaś Gravenberch z pewnością zostanie nowym graczem bawarskiego klubu, zwłaszcza że jego odejście do FCB potwierdził ostatnio kolega z zespołu.

Źródło: FCB TV
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...