DieRoten.pl
Reklama

FCB U-17 żegna się fenomenalnym występem

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Jeśli mowa o męskich zespołach Bayernu Monachium, to w miniony weekend swoje ostatnie spotkanie w tym roku kalendarzowym rozegrali piłkarze FCB U-17.

W miniony weekend podopieczni Michaela Hartmanna podejmowali na własnym podwórku ekipę SpVgg Unterhaching U-17 w ramach trzynastej kolejki młodzieżowej Bundesligi (regionu południowego/południowo-zachodniego).

Koniec końców młodzi monachijczycy rozegrali fenomenalny wręcz mecz i rozbili swoich rywali 6:1, z przytupem kończąc rundę jesienną. Jeśli mowa o bramkach, to na listę strzelców dla FCB wpisali się Mudaser Sadat (dwukrotnie), Robert Ramsak (dwukrotnie), Adam Aznou oraz Manuel Pisano.

− Od początku dobrze realizowaliśmy nasz plan, byliśmy też piekielnie skuteczni przed bramką, dlatego zwycięstwo było zasłużone nawet tym wynikiem – powiedział trener Hartmann.

− To było udane zakończenie roku. Możemy być bardzo zadowoleni z naszych dotychczasowych wyników. Ponadto zawsze bardzo dobrze radziliśmy sobie z niepowodzeniami w tym sezonie – podsumował Michael Hartmann.

Jeśli mowa o bieżącym sezonie ligowym 2022/23, to piłkarze Bayernu U-17 zdobyli łącznie 35 punktów w 13 kolejkach, co daje im pierwszą lokatę w tabeli – na wynik ten przełożyło się 11 zwycięstw, 2 remisy oraz bilans bramkowy 40:13.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...